Titanium
nga 8,900 €

Ford Ka duket bukur, ecen bukur. KA Titanium ofron opsione funksionale si meposhte; 

  • Disqe celiku 14"
  • Ajer i kondicionuar manual
  • Xhamat me komandim elektrike, nga ana e drejtuesit eshte me nje prekje
  • Pasqyrat e jashtme me ngjyren e makines dhe me ngrohje
  • Dorezat e dyerve me ngjyren e makines
  • Pershtatje e sediljes se drejtuesit me 4 levizje manuale
  • Mbyllje qendrore me pult