Trend
nga 20,900 €
ABS -sistem frenimi me ESP (Electronic Stability Program)
Electrohydraulic Brake Assist (EBA) - Asistence gjate frenimit. Ndihmon ne fremin te shpejt dhe te bute
Rripat e sigurimit me lajmerim per vendosjen e tyre
Timon I veshur me lekure me 4-brinje dhe air bag Air Bag - per drejtuesin dhe pasagjerin perpara, anesor dhe ne forme perde
Mbeshtese krahu per sediljet e perparme me konsol qendrore (mbajtese 2-gota) me bagazh per CD-te.
Timon I pershtatur ne lartesi ne 4-pozicione
Ndezje pa celes - standart
Electro Hydraulic Power Assisted Steering
Air-bag per gjurin
Sistemi Start/Stop (Standart ne motorin 1.6l EcoBoost, kambio manuale)
Mbyllje qendrore me pult
Hapje e bagazhit me pult
Pasqyrat e jashtme me komandim elektrike dhe ngrohje
Hapje dhe mbyllje e xhamave me nje pult, me nje prekje
Radio CD, player, 6 bokse AM/FM, kontrolli i radios nga timoni
Trip computer
Ajer I kondicionuar Clima semi-automatik
Disqe celiku 17"
Drita mjerrgulle perpara dhe mbrapa
Cruiser control Cruise control including ASDL
Titanium
nga 22,800 €

Dual zone EATC 

Auto headlamp 

Mirrors Interior - Auto-dimming

Rear View Wipers - Front, Rain Sensitive  

Follow-me home lighting 

Driver seat Manual lumbar adjust

Radio- CD, me ekran 3.5" Matrix, 6 Radio Speakers, USB, Aux, SYNC 

Wheel C - 17" Alloy (7.5x17)  

Front upper grille -Chrome Bar Insert and Chrome Surround Front lower grilles  - 

Painted Black Gear knob - Leather

Premium Velour Front and rear floor mats 

Rear seat centre armrest with cup holders, flip down from 60 split seat back

Centre Console 3 -  (High Level Execution - Mid level content + 2nd row air vents